Akumulatory Centra Exide to znana marka na polskim rynku akumulatorów. Firma zaopatruje Nas w tradycyjne akumulatory kwasowe do samochodów osobowych,
akumulatory do aut dostawczych, a także w żelowe akumulatory motocyklowe.

Oferujemy także akumulatory głębokiego rozładowania typu AGM, akumulatory do wózków inwalidzkich oraz baterii do łodzi i kamperów.

Centra Standard i Exide Classic

Podstawowa grupa akumulatorów firmy Centra i Exide. Wśród jej gamy produktów można znaleźć dobre odpowiedniki niskich akumulatorów (dla modeli Fordów i Opli) oraz akumulatorów 55Ah sprawdzonych np. w silnikach 1.8 benzynowych, wykorzystywanych w krótkich trasach, gdzie akumulator 60ah (np. Centry Plus) będzie niedoładowany.

Centra Plus i Exide Excell

Szczególnie polecamy akumulatory serii Centra Plus oraz Exide Excell. Jest to środkowa półka akumulatorów firmy Centra, jednocześnie pozwalająca na otwarcie pokrywy akumulatora (w Naszej firmie - bez utraty gwarancji) i dolanie wody demineralizowanej. Jest to ważny zabieg w celu zwiększenia żywotności akumulatora i jego prawidłowej pracy.

Centra Futura i Exide Premium

Centra Futura i Exide Premium to najwyższa jakość produktu. Akumulatory wykorzystują technologię Carbon Boost (30% więcej mocy rozruchowej). Wszystkie akumulatory Centra Futura i Exide Premium sa bezobsługowe i nierozbieralne. Prosimy o niepodważanie pokrywy akumulatora z tej serii, modele te są fabrycznie zamknięte. Podważanie spowoduje uszkodzenie skrzyni baterii i utratę gwarancji.
Towar objęty 3 letnią gwarancją producenta.

Akumulatory AGM

Akumulatory Centra Exide AGM to rozwiązanie wykorzystywane w bateriach do samochodów z funkcją START-STOP. START-STOP wyłącza silnik w czasie postoju, w korku lub na postoju na czerwonym świetle w celu oszczędzania baterii. Jednocześnie bateria musi mieć zwiększoną wytrzymałość na prace cykliczną. Akumulatory AGM posiadają zwiększoną zdolność do przyjmowania ładunku elektrycznego, a specjalna mata szklana chroni elektrolit i tworzy bezpieczną formę elektrolitu.

Akumulatory głębokiego rozładowania

Akumulatory głębokiego rozładowania stosowane są w jachtach, kamperach, UPSach czy systemach solarnych czy w układach ogniw fotowoltaicznych. Najczęściej stosowane są napięcia 12V i 6V w zależności od instalacji.

Print Friendly, PDF & Email

Akumulatory Centra i Exide