O nas

O Nas

Sklep stacjonarny w Katowicach

Sklep stacjonarny w Katowicach

Sklep stacjonarny.

Sklep stacjonarny powstał w 1983 roku, obecnie firma funkcjonuje w miejscu założenia. Działamy w nowoczesnych standardach stacjonarnie oraz w internecie. Główną działalnością Naszej firmy jest sprzedaż detaliczna części motoryzacyjnych dla samochodów osobowych i ciężarowych, a także motocykli i quadów.

Nasza historia

Maj 10, 1983

Lata osiemdziesiąte.

Sklep stacjonarny powstał w 1983 roku, obecnie firma funkcjonuje nieprzerwanie w miejscu założenia przy ulicy Gen. Jankego 96. Działalność opiera się na handlu detalicznym części motoryzacyjnych do samochodów marki Fiat. Jest to okres polskiej motoryzacji naznaczonej małym i dużym fiatem 126p i 125p oraz marką Polonez.

Czerwiec 20, 1993

Lata 1990-2000.

Lata 90te to rozwój gospodarki wolnorynkowej oraz pojawienie się nowych marek samochodów. Nasza firma dostosowuje się do zmian w obowiązującym handlu.

Maj 5, 2010

Lata do 2012 roku.

Z przyczyn losowych firma zostaje zamknięta, a punkt jest prowadzony przez konkurencyjną firmę.

Kwiecień 10, 2012

2012

Firma odzyskuje dawnego właściciela i rozpoczyna działalność stacjonarną i internetową. Nowy start wspomagany dotacją unijną oraz nowe pokolenie, wprowadzające nową jakość.

Sklep internetowy

Luty 18, 2017

Nowoczesność.

Od roku 2017 wprowadziliśmy nowa szatę graficzną strony internetowej. Wdrażamy nowy sklep internetowy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Naszym celem jest:

  • rozwiniecie sprzedaży internetowej
  • atrakcyjne ceny
  • szybka dostawa
  • jeszcze lepszy kontakt z klientem

Tworzymy zespół

Zalety Naszej firmy

Doskonały kontakt z Naszymi klientami.

Klienci Sklep motoryzacyjny Ciesliks Auto Moto Katowice wiedzą, że można na Nas liczyć. Jesteśmy zawsze w kontakcie i staramy się odpowiedzieć na każde zapytanie . Wyszukujemy części do każdej marki samochodów.

 

Społeczność lokalna

Znamy się z Naszymi klientami od lat, budujemy i pielęgnujemy przyjacielskie relacje. Pomagamy sobie i wymieniamy się doświadczeniami.

 

Szybkość dostaw.

Sklep motoryzacyjny Cieślik's Auto Moto Katowice to części do 3 godzin od zamówienia. Obsługujemy 5 dostaw towarów dziennie w dni powszednie. Towary trudniej dostępne lub na specjalne zamówienie staramy się dostarczyć na kolejny dzień pierwszą z dostaw.

Print Friendly, PDF & Email