Dywaniki gumowe porównanie producentów

Dywaniki gumowe

MAT GUM s.c.

Posiadamy dywaniki gumowe kilku producentów. W sklepie stacjonarnym posiadamy pojedyncze dywaniki firmy MAT GUM s.c. sprzedawane na sztuki. Producent produkuje dywaniki w kolorze czarnym i popielatym. Dostępne na miejscu dywaniki są dostępne w kolorze czarnym.

Rezaw Plast.

Doskonałej jakości dywaniki dedykowane do samochodów. Wysokie korytko i idealne dopasowanie oraz wysoka jakośc produktu to cechy dywaników Rezaw Plast. Szczególnie polecamy.

Polgum.

Dywaniki serii Polgum o najwyższym korytku. Najczęściej sprzedawane, jako dopasowane zestawy przednich dywaników i osobno zestaw dywaników tylnych.

PETEX

Polska firma PETEX produkuje wysokiej jakości dywaniki dedykowane o estetycznym wzorze i niskim korytku, bardzo wysokiej jakości, przygotowane do oryginalnych zapięć w podłodze auta. Polecamy.

Wszystkie dywaniki można przymierzyć na miejscu w sklepie stacjonarnym. Sami dobieramy dywaniki, aby idealnie pasowały do Twojego samochodu. W razie pytań prosimy o kontakt tel. 530 530 936.

Dobieramy także dywaniki do modeli samochodów angielskich z kierownicą po prawej stronie. W tym przypadku zapraszamy do sklepu stacjonarnego.

W ofercie posiadamy także dywaniki welurowe. W sprawie dywaników welurowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Print Friendly, PDF & Email

No Comments Yet.

Leave a comment